skip to Main Content

Huishoudens zien waarde van beleggingen stijgen

In maart en april 2025 verloren de beleggingen van huishoudens stevig aan waarde door dalende koersen van techaandelen én grote schommelingen op de wereldwijde aandelenbeurzen na aankondiging van de Amerikaanse importheffingen. Maar in de rest van het jaar herstelden de beurzen zich. Uiteindelijk kwam meer dan 90 procent van de waardestijging van de beleggingen van huishoudens door positieve koersontwikkelingen; de rest door netto aankopen. Wisselkoersbewegingen hadden een klein negatief effect.

Hoewel de beurskoersen in het laatste kwartaal opliepen, bleef de totale waarde van de beleggingen van huishoudens eind 2025 vrijwel stabiel op 204,3 miljard euro. Dit kwam doordat huishoudens tegelijkertijd veel effecten verkochten.

De Geldwinkel Kennemerland

De Geldwinkel Kennemerland is sinds 1998 een begrip in Haarlem en omstreken en de Haarlemmermeer. Wij zijn een persoonlijk advieskantoor voor uw hypotheek en verzekeringen. Als klant zult u onze professionele, maar ongedwongen en persoonlijke sfeer binnen ons kantoor als de juiste keuze ervaren.

Contact gegevens

Tel: +31 (0) 23 5411154
E-mail: info@geldwinkel.nl
Adres: Kleverparkweg 5
2023CA Haarlem

Copyright © Let's build IT 2019

Back To Top
×Close search
Search