skip to Main Content

Nederlanders lenen het meest voor vakantiehuisje

Het gemiddelde leenbedrag voor een recreatiewoning steeg met 7,3 procent vergeleken met vorig jaar. Dat heeft waarschijnlijk te maken met de stijgende woningwaarde van vakantiehuisjes. In 2024 steeg de waarde van recreatiewoningen nog sneller dan de woningwaarde van “gewone” huizen, blijkt uit onderzoek van het Kadaster en het CBS.

In de rangorde van grote leenbedragen staat in 2025 de camper of caravan op twee met een gemiddeld leenbedrag van 22.292 euro (+ 11 procent), lening oversluiten als leendoel op plek drie (22.087 euro + 9 procent) en de verbouwing op vier: 19.164 euro (vrijwel gelijk met 2024). De auto blijft in aantallen leningen overigens nog steeds het populairste leendoel. Het gemiddelde leenbedrag ligt lager dan bij recreatiewoningen, namelijk rond de 14.000 euro. 

De Geldwinkel Kennemerland

De Geldwinkel Kennemerland is sinds 1998 een begrip in Haarlem en omstreken en de Haarlemmermeer. Wij zijn een persoonlijk advieskantoor voor uw hypotheek en verzekeringen. Als klant zult u onze professionele, maar ongedwongen en persoonlijke sfeer binnen ons kantoor als de juiste keuze ervaren.

Contact gegevens

Tel: +31 (0) 23 5411154
E-mail: info@geldwinkel.nl
Adres: Kleverparkweg 5
2023CA Haarlem

Copyright © Let's build IT 2019

Back To Top
×Close search
Search